Nastawniki

Naprawa i regeneracja nastawników

Naprawa regeneracja montaż nastawników

Posiadany przez nas program VPX-3 - SYSTEM DO REGULACJI POMP WTRYSKOWYCH VP37 FIRMY BOSCH pozwala nam na pełną weryfikacje nastawnika

W układach EDC dawka paliwa wtryskiwanego przez pompę wtryskową nie jest nastawiana mechanicznie za pomocą dźwigni gazu, a przez elektroniczne urządzenie sterujące nazywane nastawnikiem dawki.

Nastawniki typu:

  • HDK z indukcyjnym czujnikiem położenia nastawnika,
  • MES z potencjometrycznym czujnikiem położenia nastawnika.

Naprawa nastawników polega na:

generowaniu specjalnego sygnału sterującego dla nastawnika dawki wymuszającego jego ruch z różną szybkością w pełnym zakresie ruchu. Zastosowanie środków czyszczących i myjki ultradźwiękowej z jednoczesnym ruchem nastawnika. Przy bardzo dużym zabrudzeniu nastawnika konieczne jest rozebranie nastawnika na części pierwsze.

Moc sygnału PWM sterowania nastawnika, a tym samym zakres jego ruchu można dowolnie regulować. Z tego względu sygnał sterowania można tak dobrać aby nastawnik poruszał się w całym zakresie ruchu lub tylko w określonej jego części, tam gdzie występuje problem z jego płynnością.

  • Faza 1- System VPX jednostajnie viagra precio pfizer zwiększa moc sygnału sterującego PWM co powoduje ruch nastawnika w kierunku maksymalnego położenia.
  • Faza 2- system VPX jednostajnie zmniejsza moc sygnału sterującego PWM co powoduje ruch nastawnika w kierunku minimalnego położenia.

Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia zrzutów ekranu filmu prezentującego działanie testera

Lista miejscowości:

Wyślij nam Twoje wtryskiwacze a my je sprawdzimy w ciągu 48h