NAPRAWA I REGENERACJA

Naprawa i regeneracja pomp wtryskowych i wtryskiwaczy

Do zadań firmy MEJ EURO-DIESEL należy fachowa naprawa pomp wtryskowych i nastawników, a także regeneracja wtryskiwaczy. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli pojazdów, których niepokoi nieprawidłowa praca silnika, objawiająca się większym zużyciem paliwa lub niekontrolowanym dymieniem. To wyraźny znak, że prawdopodobnie doszło do uszkodzenia pompowtryskiwaczy. Dzięki doświadczeniu oraz dostępowi do nowoczesnych urządzeń jesteśmy w stanie naprawić oraz zregenerować oddane nam części. Zwieńczeniem każdej usługi jest regulacja sprzętu, a następnie przeprowadzenie testów końcowych mających na celu sprawdzenie poprawnej pracy urządzenia.

Pompy wtryskowe

Naszym zadaniem jest regeneracja pompowtryskiwaczy. Gwarantujemy szybkie i sprawne przeprowadzenie naprawy, z dbałością o każdy szczegół. Przyjmujemy m.in. elementy rzędowe, rozdzielaczowe, rotacyjne czy elektroniczne. Reperujemy również części do silników rolniczych oraz maszyn budowlanych większości marek.

Nastawniki

Zajmujemy się regeneracją nastawników typu HDK oraz MES. Podczas naprawy stosujemy środki chemiczne i myjkę ultradźwiękową, co ułatwia nam dokładne czyszczenie nawet bardzo zabrudzonej części. Posiadamy system VP37 firmy Bosh, który pozwala nam na przeprowadzenie pełnej weryfikacji nastawnika.

Wtryskiwacze

W skład naszej oferty wchodzi regeneracja wtryskiwaczy. To właśnie uszkodzenie tych części najczęściej informuje o uszkodzeniu pojazdu. Naprawa elementu jest konieczna w sytuacji, gdy dochodzi do większego zużycia paliwa, wycieku oleju napędowego bądź wydobywania się ciemnego dymu z rury wydechowej.

Pompowtryskiwacze

Do naszych specjalizacji należy naprawa i regeneracja pompowtryskiwaczy firmy Bosh, dedykowanych takim markom, jak: Skoda, Volkswagen, Audi czy Seat. Uszkodzenie tego elementu jest bardzo poważną awarią, która objawia się m.in. wzrostem poziomu oleju w silniku czy nieuzasadnionym gaśnięciem silnika.

Znajdź nas

Jesteśmy dostępni dla was od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

MEJ Euro-Diesel
Pn-Pt: 8:00 - 16:00
ul. Wierzbowa 16
84-240 REDA

Tel nr1: +48 502-334-107
Tel nr2: +48 509 658 588
mej-eurodiesel@wp.pl
Gwarancja